על הבלוג

הרעיון: אנשים זה כל הסיפור, כך אנחנו חושבים. גם “שורות תחתונות” חשובות, אך בסופו של דבר אנשים הם אלו שמנהלים עסקים, מקבלים החלטות, קושרים קשרים, מניעים פעולות ומעשים ובעיקר יוצרים ומעצבים את המציאות בה אנחנו חיים.

מי אנחנו? מרצים, בוגרים וסטודנטים הנמנים על שני המסלולים של התכנית  לייעוץ וניהול משאבי אנוש: מסלול ניהול משאבי אנוש ומסלול הדרכה ולמידה ארגונית, בשיתוף אנשי מקצוע הפועלים בארגונים.

מה בבלוג? חשבנו להביא בבלוג זה חלק מהטעמים “החדשים” וגם “הישנים” של התחומים העוסקים בניהול ופיתוח עובדים בארגונים באמצעות חשיפת מחקרים ומאמרים מעניינים, ראיונות עם מנהלים ועוסקים בתחום, עבודות של סטודנטים בסוף התואר השני שלהם שנעשו במסגרת הלמידה ההתנסותית (פרקטיקום) ועוד. ננסה גם לבטא נקודות מבט שונות על הקשר בין ארגונים לעובדים ובין ארגונים לסביבה בה הם פועלים.

כיום אנו מצויים בעידן של תמורות ושינויים. השינויים המתחוללים הודות למהפכת התקשוב, הגלובליזציה, “המהפכה האקולוגית” משפיעים על ארגונים ועל הצורה בה מעסיקים ומפתחים עובדים, על האופן בו הם מתייחסים לסביבה בה הם פועלים, וכן על הציפיות והתפיסות של עובדים מהארגון המעסיק אותם.

אם מעניין אתכם נושא מסוים או נתקלתם במאמר או מחקר מעניין, אנא שתפו אותנו- ניתן להגיב ישירות דרך הבלוג או לשלוח אי מייל ל- mbahrblog@gmail.com.

הדר שני, בוגרת התכנית לייעוץ וניהול משאבי אנוש, הינה העורכת הראשית של הבלוג.

לפרטים נוספים על תוכנית הלימודים MBA התמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש  >>>