לינק לנטע לוי

7 במרץ 2016 | נכתב ע"י

 

"לינק"- המדור לחיפוש קשרים מארח את נטע לוי  ל- 9 שאלות. אם אתם רוצים לדעת עוד, להכיר ולקשור קשרים – פנו לנטע.

נטע לוי, ירושלמית שגרה בתל אביב. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, המסלול אקדמי המכללה למינהל. לומדת כעת תואר שני, MBA מינהל עסקים, התמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש, בית הספר למינהל עסקים. עובדת כיום כ- HRBP באינטל בקריית גת.

 

netta

איפה אני תופסת אותך היום?

עובדת בבית קפה, מתאפשר מדי פעם בהתאם לעומסים, מרענן…

ספרי קצת על עצמך, ואיך הגעת לתחום?

שאלה שתמיד מוזר לענות עליה… אין לי סיפור מיוחד. אחרי הצבא עבדתי בקרן הון סיכון בירושלים בתפקיד אדמינסטרטיבי והתחברתי עם הזמן לתהליכי משאבי אנוש. משם הדרך הייתה לתואר ראשון במדעי ההתנהגות ובמקביל לתואר עבדתי בחברת השמה. בתחילה כיועצת השמה ולאחר מכן כראש צוות, ולמדתי מה אני לא אוהבת. הבנתי שגיוס זה לא בשבילי, אני פחות נמשכת לתחום. משם המשכתי למשטרה שם שירתתי כקצינה באגף משאבי אנוש בתחום שכר והטבות. במשטרה הרווחתי ניסיון חשוב ומלמד על התנהלות ארגון גדול ומורכב. לאחר תקופה חשתי מיצוי וצורך בקידום הקריירה, ועברתי לאינטל.

מה את עושה באינטל?

כיום אני בתפקיד HRBP במפעל אינטל בקריית גת. מאד נהנית מהאתגרים, הגיוון, הלמידה והניסיון.

ספרי על הצלחה 

הפרוייקט של האינטגרציה. כחלק מתפקידי אני אחראית על תהליכי הקליטה של עובדים חדשים, לפי צורך של גיוס נרחב. נדרש פיתוח ושדרוג תהליך הקליטה- ההבניה מבוססת על הצורך העסקי וצרכי המנהלים תוך יצירת תכנית חניכה ופיתוח של העובדים החדשים ליצירת משמעות וחיבור לארגון. התוצאות חיוביות…

אתגרים?

כל עוד אנחנו מתעסקים ותלויים באנשים יש אתגרים, במיוחד בניהול האיזון הנכון בין צרכי העובדים לצרכי הביזנס. זה הציר עליו אנחנו, כאנשי משאבי אנוש, עובדים.

מה היית רוצה לשנות?

לשדרג את נושא איזון בית-עבודה, היכולת לאפשר לעובדים חיים אישים עשירים וגם עבודה איכותית. תחביבים וזמן פנוי הם דברים חשובים. זה מתח שיש לנהל באופן שוטף, לא רק עבודה וביזנס כי אם גם אנשים.

 למי לדעתך מתאים תחום משאבי אנוש, ולמי לא?

למי שאוהב לעבוד עם אנשים, עם חשיבות גבוהה ליצירת שיתופי פעולה. למקצוע אין רגולציה ואני רואה זאת כיתרון- "או שיש לך את הגישה הנכונה או שלא".

לאן לדעתך מתקדם תחום העיסוק של משאבי אנוש?

יש כאלה הטוענים שהטכנולוגיה תשלוט עלינו ואנחנו נידרש לשרת אותה. אני לא לגמרי מסכימה עם האמירה הזאת. אני חושבת שכל עוד יש צורך במגע אנושי ורגש, ידרשו אנשי משאבי אנוש. לא ניתן להחליף אותנו בקלות רבה, אלא אם כן יפותח מחשב על עם בינה רגשית.

חלום שאת רוצה להגשים?

"יש סוסים שמדברים עברית", כמעט… אני רוצה להקים חווה טיפולית לרכיבה על סוסים לילדים עם מוגבלויות, זו אהבה שלי מגיל צעיר.

תקשורת בינאישית היא כלי יקר ערך בחברה המודרנית, ורכיבה טיפולית היא כלי נהדר ללמד תקשורת.

גם רילוקיישן ביעד מדליק הוא חלום.